Aktualności

Z życia szkoły

Kolejne egzaminy za nami

Kolejne egzaminy za nami. Było trochę stresu, łez, niepewności, ale też satysfakcja i zadowolenie z siebie. Teraz chwila oddechu i ostatni wspólny miesiąc.

Więcej »

Wróciliśmy do szkoły

Wróciliśmy do szkoły. Pierwszy tydzień to wspomnienia ferii i łagodne wejście w drugi semestr. Podsumowaliśmy też Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego „Forget – me – not”,

Więcej »

Sukces Liliany Robionek

Liliana Robionek, uczennica klasy 7, zakwalifikowała się do zawodów drugiego stopnia XVII edycji Matematycznej Olimpiady Juniorów organizowanej przez Instytut Matematyczny PAN.Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia.

Więcej »

Podsumowanie tygodnia

W mijającym tygodniu, prócz codziennych aktywności, podsumowaliśmy konkurs na kartki świąteczne. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali drobne upominki, natomiast same kartki zostały wysłane do mieszkańców Domów

Więcej »

Podsumowanie tygodnia

W tym tygodniu świętowaliśmy andrzejki i przygotowywaliśmy się do mikołajek. Poza tym mnóstwo aktywności na lekcjach i zajęciach dodatkowych.

Więcej »

Charytatywne warsztaty piekarskie

Fotorelacja z dzisiejszych warsztatów piernikarskich z Lady Piernik. Było pysznie i miło. Dziękujemy za wsparcie charytatywnej inicjatywy Stowarzyszenie Otwarte Serca w Grudziądzu.

Więcej »

Podsumowanie tygodnia

W tym tygodniu, prócz stałych zajęć, funkcjonowała poczta „Tajemniczych przyjaciół”, przynosząc codzienne niespodzianki oraz świętowaliśmy urodziny pani dyrektor – specjalną grą przygotowaną przez naszych nauczycieli.

Więcej »

To był Tydzień dla Niepodległej…

To był Tydzień dla Niepodległej… Tematyka związana z Polską pojawiała się na prawie wszystkich lekcjach. Była gra terenowa, escape room, wirtualne podróże, poznawanie polskich „Superbohaterek”,

Więcej »

Pasowanie na ucznia

Dziś nasze pierwszaki stały się pełnoprawnymi uczniami Niepublicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Grudziądzu. Po sympatycznej uroczystości zakończonej pasowaniem na ucznia czekał na nas pyszny

Więcej »

Podsumowanie tygodnia

I jeszcze kilka wspomnień z mijającego tygodnia: budowa pierwiastków, mikroskopowanie, interpretacja dzieł sztuki, aktywności językowe oraz plastyczne, sprawdzanie właściwości papieru i przygotowywanie zdrowych kanapek.

Więcej »