Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Grudziądzu - O nas

Proponujemy Państwu szkołę z wykwalifikowaną kadrą, dobrą organizacją, wysokim poziomem edukacji, przyjemnym, 
bezpiecznym otoczeniem oraz indywidualnym podejściem do Waszych dzieci.
 

Funkcjonujemy na zasadzie placówki całodziennej w godzinach 7.00 – 17.00. Poza obowiązkowymi zajęciami edukacyjnymi dzieci korzystają z szerokiej gamy zajęć pozalekcyjnych oraz pozaszkolnych.

W naszej szkole ważny jest każdy uczeń, to miejsce, w którym Wasze dzieci odkryją przyjemność płynącą z nauki, nasz własny mały, bezpieczny edukacyjny świat, w którym wspiera się indywidualne talenty i potencjał uczniów.

 

W NSP1 stawiamy na wszechstronny rozwój młodego człowieka.

Chcemy przygotować Państwa dzieci do życia w nowoczesnym i stale zmieniającym się świecie. Zaszczepimy im wiarę w siebie, wyposażymy w wewnętrzną motywację, damy solidne podstawy wiedzy oraz kompetencje społeczne i emocjonalne.

 

Naszym największym atutem jest kadra – doświadczeni nauczyciele praktycy – entuzjaści edukacji, którzy uwielbiają uczyć i potrafią wydobyć z dzieci wszystko, co najlepsze.

Wierzymy, że każde dziecko zasługuje na nauczyciela, który w nie nigdy nie zwątpi, który rozumie potęgę relacji i będzie inspirował swoich uczniów tak, by każdy z nich w pełni wykorzystał swój potencjał.


Przygotowaliśmy dla naszych uczniów bogatą ofertę programową z rozszerzoną nauką języka angielskiego oraz przedmiotów artystycznych. Mamy ambicję wprowadzić Państwa dzieci w świat kultury i sztuki oraz przygotować je do aktywnego udziału w życiu społecznym.


Chcemy w swojej pracy korzystać z nowoczesnych trendów kształcenia: edukacji opartej na współpracy, czyli nauczaniu projektowym, nauki przez doświadczanie, odkrywanie i twórczą zabawę, wykorzystaniu technologii, która udoskonala i wspiera proces uczenia się, edukacji poprzez gry czy edukacji plenerowej.


Oferujemy Państwu pełną personalizację nauczania – wiemy, że każdy uczeń jest inny – ze swoimi talentami, zainteresowaniami, mocnymi stronami i możliwościami. Wiemy coraz więcej o funkcjonowaniu mózgu. Dziś już nie jest tajemnicą, że najszybciej, najbardziej efektywnie, najlepiej uczymy się tego, co nas intryguje, ciekawi, interesuje.  Zamierzamy tę wiedzę w pełni wykorzystać.

Jesteśmy przekonani, że nasza szkoła to najlepszy wybór dla Państwa dzieci.

Copyright: m.m.edu